štěnice v bytě

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Štěnice v bytě, posteli, matraci

Noční můra snad každého z nás. Štěnice v bytě nechce opravdu nikdo. Můžete si je dovléct z práce nebo z dovolené. Rozhodně neplatí, že štěnice se objevují pouze v levných ubytovnách a špinavých hotelech. Tento parazit je rozšířen po celém světě a odborná likvidace štěnic je potřeba vždy, když se štěnice v bytě objeví. Volně prodejné prostředky jsou k ničemu, protože štěnice mají vytvořenou rezistenci. Nechte hubení štěnic na odbornících a nebojte se oslovit odborníky z naší firmy. 

Štěnice v bytě - proč oslovit nás? 

Štěnice v bytě - jak to poznáte? 

Jak poznáte přítomnost štěnice v bytě? Prvním ukazatelem obvykle bývá kousnutí od štěnice. Člověka najednou začne trápit svědění kůže, nepříjemná vyrážka nebo bodance. Každý reaguje na kousnutí jinak, proto je těžké popsat, jak vypadají štípance od štěnice.  Obvykle se však kousance objevují blízko sebe. 

Štěnice v bytě, v posteli, v matraci? 

Štěnice jsou aktivní pouze v noci, pokud je uvidíte i ve dne, znamená to, že se už stihly přemnožit. Obvykle se dokážou velmi dobře ukrýt. Štěnice v posteli poznáte podle malého černého trusu, který se obvykle objevuje v záhybech prostěradla, nebo v potazích matrace. Mnoho lidí hledá štěnice v matraci, ale tito parazité se skrývají i v okolí postele. 

Mohou se skrývat v konstrukci postele, ve dne zalézt za lišty u podlahy, ukrýt se v nočním stolku, zalézt pod koberec či dokonce za obraz. Největším důkazem o výskytu štěnice v bytě je to, že ji zkrátka najdete-uvidíte nebo dokonce chytíte. 

Štěnice v bytě - jak vypadá 

Štěnice má několik vývojových fází. V prvotní je průhledná a menšího vzrůstu. Čím je starší, tím více tmavne až do červené či hnědé barvy. Dorůstá 8mm a patří mezi ploštice. Přesouvá se pomocí plazení. 

Samice má kulatější tělo, sameček má víc špičatý zadeček. Tento druh parazita se živí krví teplomilných živočichů. Pokud má možnost, kousne člověka, ale v bezpečí před nimi nejsou ani vaši domácí mazlíčci. 

Na rozdíl třeba od vší, které umírají po 24 hodinách bez potravy, jsou štěnice mnohem odolnější. V chladném prostředí vydrží bez krve i rok, při pokojové teplotě přežívají bez hostitele 4 měsíce. 

Štěnice v bytě - likvidace od profesionálů 

V případě, že jsou štěnice v bytě je, potřeba provést důsledná opatření, aby se situace neopakovala, proto je nezbytné volat odbornou pomoc, která pomůže. Řešením je dezinsekce štěnic, které se neodborně často říká i deratizace štěnic

Obraťte se na naši firmu, i pokud potřebujete vyřešit parazity ve vaší firmě nebo různých provozech. 

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

štěnice v bytě 1 štěnice v posteli štěnice v matraci štěnice v bytě 1 štěnice v posteli 2 štěnice v matraci 2
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice