Jak vypadá štěnice

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Jak vypadá štěnice

Jak vypadá štěnice? To je jedna z prvních otázek, kterou si lidé pokládají při hledání otravného parazita. Probudili jste se a máte na sobě štípance neznámého původu? Nacházíte na prostěradle a v okolí postele výkaly po hmyzu? V tom případě je na místě zavolat naši firmu Deratizace Praha a nechat všechnu práci na odbornících.

Jak vypadá štěnice - popis parazita

Hubení štěnic, kterému se někdy neodborně říká deratizace štěnic, je potřeba pokaždé, když se tento odolný hmyz z řádu ploštic objeví v domácnosti. Jak vypadá štěnice?

Štěnice měří od 3mm do 8mm. Je průhledná, později se zbarvuje do červena až tmavě hněda. Má 6 párů nohou a na hlavě tykadla. Má několik vývojových stádií a žije až 1,5 roku, než projde všemi vývojovými stádii. Proto je dobré volat v případě výskytu štěnic odborníky.

Naši specialisté z Deratizace Praha zhodnotí situaci a vyberou nejlepší prostředek tak, aby zlikvidoval dospělé jedince i larvy. Zamezíme dalšímu množení štěnice domácí a prostředky vybíráme tak, aby si na ně parazité nestihli vypěstovat odolnost.

Jak vypadá štěnice - kousnutí od štěnice

Kousnutí se dají snad splést s kousanci od komára, proto odhalení štěnic může někdy trvat delší dobu. Každý jedinec reaguje jinak, u někoho se objeví vyrážka po několika hodinách, u někoho po několika dnech.

Kousnutí od štěnice svědí, je nepříjemné. Můžou se objevit puchýřky a dokonce hnis. Indicií je, že štěnice po svém hostiteli lezou a sají z více míst, která jsou blízko u sebe. Takže kousance se nachází vedle sebe. Nyní víte, jak vypadá štěnice a jak vypadají štípance od štěnice.

Jak najít štěnice - proč vyhledat pomoc od nás

Štěnic se svépomocí nezbavíte. Důkladnou likvidaci štěnic za vás provede odborná firma, která se na dezinsekce štěnic specializuje. Volně na trhu nelze koupit účinné prostředky a na mnohé látky si štěnic vypěstovaly rezistenci. Proto se obraťte na naši firmu.

Jak poznat štěnice - kde všude zasahujeme?

Deratizace Praha si můžete pozvat do bytů či rodinných domů, ale dezinsekci štěnic provádíme i potravinářských provozech, školách, ubytovacích zařízeních, firmách, skladech, zdravotnických zařízení i zemědělských provozech.

Jak vypadá štěnice - jak se ke mně štěnice dostaly?

Když klienti zjistí, jak vypadá štěnice a že ji mají tohoto parazita doma, jsou šokováni. Štěnice jsou mylně přisuzovány levným ubytovnám a sociálně slabším lidem. Ale tento otravný hmyz si můžete přivézt i z luxusního hotelu, může se k vám dostat přes nábytek z bazaru či pozůstalosti, nebo si můžete dotáhnout parazita z práce.

Ať je to jakkoliv, není čas se za výskyt stěnic stydět a dlouho přemýšlet. Zavolejte odbornou pomoc dříve, než se štěnice začnou nekontrolovaně množit .

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

 
Jak vypadá štěnice Jak vypadá štěnice 1 jak poznat štěnice? jak najít štěnice? jak poznat štěnice 6 Jak vypadá štěnice ?
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice