sprej na štěnice

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Sprej na štěnice 

Pokud po nálezu štěnic v bytě chcete najít vhodný sprej na štěnice a odstranit je svépomocí, neděláte dobře. Jakýkoliv volně prodejný sprej na štěnice nemá zdaleka takovou účinnost, jako moderní prostředky od profesionálů a nejnovější používané technologie. Likvidace štěnic musí být z rukou odborníků, jinak se boj s tímto nepříjemným parazitem může několikanásobně prodloužit a celá akce se může ve finálním výsledku prodražit. Proto neshánějte žádný sprej na štěnice a raději oslovte odborníky. 

Sprej na štěnice - proč pracovat s námi? 

Nyní už víte, že běžně dostupný sprej na štěnice nezabírá. Proč se tedy obrátit na nás? 

Sprej na štěnice - nevěřte stereotypům 

Spousta lidí se stále stydí oslovit profesionální firmy na hubení štěnic, protože se stydí. Výskyt štěnice domácí má mnoho lidí stále spojeno se špínou, pobyty v levných hotelech a ubytovnách. Mnohem častěji si lidé přitáhnout štěnice domů z běžné dovolené (i z luxusního hotelu) jako nevyžádaný suvenýr. 

Jiní lidé si je přitáhnou z práce nebo i z cesty hromadnou dopravou. Štěnice zaleze do kabelek, tašek, oblečení, ale i notebooků. Při výskytu štěnic je pak třeba jednat včas a oslovit profesionály, kteří provedou odbornou službu zvanou dezinsekce štěnic. Někdy je tato služba mylně nazývána deratizace štěnic

Sprej na štěnice - proč nefunguje? 

Volně dostupné přípravky, jako je právě třeba sprej na štěnice, nefungují a navíc způsobují rezistenci vůči přípravkům, které používají během dezinsekce deratizační firmy. Odborníci mají prostředky, ke kterým se běžná veřejnost nedostane a jejich použití je omezené pro profesionály. 

Sprej na štěnice - jak to bude probíhat? 

Kontaktujte nás telefonicky a do dvou hodin přijde odborník zhodnotit situaci. I když je to nepříjemné, je dobré informovat o této skutečnosti svoje sousedy. Štěnice mohou totiž přelézt i do vedlejších bytových jednotek. 

Pracovník naší firmy pak může zkontrolovat i ostatní byty a vyhodnotit vážnost situace. Obvykle se provádí hubení štěnic křížem od postiženého bytu. 

Nahlášení štěnic sousedům není povinné, ale je lepší je zlikvidovat najednou a ve všech prostorách, aby se nevracely. 

Sprej na štěnice - na co se připravit 

Po dobu postřiku majitelé domu opouští byt i se svými mazlíčky. Látka musí působit alespoň 8 hodin a poté musí dojít k důkladnému vyvětrání. 

Štěnice za svůj život prochází několika vývojovými fázemi, proto je likvidaci nutné provést opakovaně, aby byli zabiti všichni paraziti. Obvykle je to třikrát po dvou týdnech. Tak se přeruší jejich cyklus. 

Sprej na štěnice - kousnutí

Přítomnost parazita nejlépe poznáte podle kousnutí od štěnice. To se může lišit podle toho, jak je který člověk citlivý. Proto se nedá přesně popsat, jak vypadají štípance od štěnice. Spojuje je zarudlá kůže, vyrážka a kousance v blízké vzdálenosti od sebe. 

Zapomeňte na sprej na štěnice a pozvěte k sobě domů profesionální deratizační firmu. 

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

sprej na štěnice 1 sprej na štěnice 2 sprej na štěnice 3 sprej na štěnice 4 sprej na štěnice 5 sprej na štěnice 6
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice