jak na štěnice

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Jak na štěnice

Jak na štěnice je první otázka, která napadne někoho, kdo se musí vyrovnat s tímto nepříjemným a agresivním parazitem. Nesnažte se vyřešit situaci svépomocí a hledat volně dostupné prostředky. Ty nepomohou a akorát váš boj se štěnicemi prodlouží. Jak na štěnice vědí odborníci, kteří mají přístup k silnějším prostředkům a využívají na hubení štěnic moderní technologie. 

Jak na štěnice - proč si vybrat nás? 

Jak na štěnice - jaký bude postup? 

Co se bude dít poté, co nám zavoláte ohledně toho, jak na štěnice? Odborný pracovník z naší firmy k vám osobně přijde a zhodnotí situaci. Poté pro vás vybere ten nejvhodnější způsob likvidace štěnic. Společně pak vyberete nejvhodnější čas, kdy k celé akci dojde. To té doby se nestěhujte jinam, ani nepřesouvejte ložnici. Mohli byste štěnice zatáhnout na nové místo s vámi. V případě výměny pokoje půjdou štěnice za vámi a ještě se rozšíří jejich působení. 

Jak na štěnice - co se bude dít v domácnosti 

V průběhu dezinsekce štěnic, častokrát neodborně zvané deratizace štěnic, nesmí být v domácnosti nikdo přítomen, a to včetně domácích mazlíčků. Předtím je také potřeba neprodyšně zabalit všechny potraviny. 

V bytě nebude moci být 8 hodin po postřiku. Poté je důležité pořádně vyvětrat, a to alespoň na dvě hodiny. Takový je postup jak na štěnice

Jak na štěnice - jak poznáte přítomnost štěnic v bytě? 

Jak vůbec zjistit přítomnost štěnic v bytě? Tento parazit se umí velmi dobře schovat a saje krev pouze v noci. Pokud uvidíte štěnici i ve dne, tak to znamená, že už jsou přemnoženy. Štěnice se má několik úkrytů: 

Jak na štěnice - kousance 

Prvním důkazem o přítomnosti štěnic bývá kousnutí od štěnice. Samotné kousnutí v noci neucítíte, protože stejně jako komár, i štěnice zároveň s kousancem vstříkne do kůže látky umrtvující citlivost. 

Jak vypadají štípance od štěnice? Ty se mohou lišit, protože každý člověk na ně reaguje jinak. Klasickými příznaky je viditelný kousanec, svědění, vyrážka, zarudnutí kůže. Co příznaky spojuje, blízkost kousanců. Štěnice během sání po hostiteli popolézá a vždy se napije v blízkosti předchozího kousance. 

Je vždy dobré navštívit po poštípání i lékaře, který doporučí tu nejlepší léčbu. Pro samotné odstranění parazitů volejte odborníky, kteří vědí, jak na štěnice

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Pracujeme diskrétně, rychle a hlavně efektivně. 

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

jak na štěnice jak na štěnice 1 jak na štěnice 2 jak na štěnice 3 jak na štěnice 4 jak na štěnice 5
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice