Štěnice domácí

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Štěnice domácí

Štěnice domácí je otravný a odolný parazit. Proto je dobré na likvidaci štěnic oslovit odborníky v oboru. Firma Deratizace Praha má k dispozici moderní prostředky na dezinsekci štěnic, vyškolený personál a 15 let zkušeností s dezinsekcí hmyzu a deratizací. Štěnic vás zbavíme u vás doma, nebo i ve větších prostorách firem či škol.

Štěnice domácí - jak vypadá?

Mnoho lidí zajímá, jak vypadá štěnice. Tento parazit je plochý, proto patří mezi ploštice. Délka jeho těla se pohybuje mezi 3mm-8mm. Barva se v průběhu růstu mění. Na začátku vývoje jsou štěnice domácí průsvitné, postupně mají červenou barvu po napití krví. Dospělí jedinci mají tmavě hnědou barvu.

Samice štěnice domácí jsou kulatější po celém těle, zatímco samci mají tělo více protažené, zakončené špičatějším zadečkem.

Štěnice domácí - kousnutí  

Kousnutí od štěnice nemusí lidé na první pohled poznat. Zvlášť v letních měsících, kdy je lehce zaměnitelné s kousnutím od komára. Štěnice domácí při saní krve popolézá po svém hostiteli (člověku či domácím zvířeti) a kousance se tak nacházejí vedle sebe. Může jít až o tři kousnutí na malém prostoru kůže.

Štěnice domácí - jak vypadají kousance?

Mnoho lidí zajímá, jak vypadají štípance od štěnice. Každý člověk reaguje jinak, ale společným znakem je svědivá vyrážka, kousance vedle sebe. Pupínky jsou nepravidelného tvaru, narůžovělé či začervenalé. I malá štěnice domácí vás může pokousat i pod peřinou, kam se komár a jiný otravný hmyz obvykle nedostane. V případě jakýchkoliv problémů vyhledejte pomoc lékaře, který vám pomůže určit původ.

Štěnice domácí - pro pomoc od odborníků?

Dezinsekce štěnice v bytě, která je někdy neodborně nazývána deratizace štěnic, je trvalá a kvalitní pouze s pomocí odborné firmy. Štěnice domácí si prochází několika vývojovými fázemi, tudíž je nutné tyto fáze a jejich cykly znát a použít nejefektivnější chemické prostředky.

Firma Deratizace Praha navrhne svým klientům řešení na míru. Jasně stanovíme, o jakého parazita se jedná, a použijeme účinné prostředky, které jsou zároveň šetrné k lidem, zvířatům a okolí.

Po celou dobu spolupracujeme se zákazníkem. Informujeme ho o jednotlivých krocích a především mu dáváme tipy a rady z naší dlouholeté praxe hubení štěnic.

Štěnice domácí - dezinsekce s firmou Deratizace Praha

Štěnice domácí - kde všude mohou být?

Malá štěnice domácí se nemusí nacházet pouze na špinavých místech plných lidí s nedostatečnými hygienickými návyky. To je pouze stereotypní představa.

Štěnice si můžete přivézt z luxusní dovolené a mohou se přemnožit i ve skladech či různých zařízeních a vy si je můžete přitáhnout domů z práce.

Naše firma provádí dezinsekci štěnic také:

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

Štěnice domácí 3 Štěnice domácí 4 Štěnice domácí 5 Štěnice domácí 6 Štěnice domácí 7 malá štěnice domácí
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice