Deratizace štěnic ceník

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Deratizace štěnic - ceník

HUBENÍ HMYZU
štěnic od 1400
švábů, rusů od 1200
blech od 1400
octomilek od 1350
vos od 1750
sršňů od 1750
mravenců od 1200
much od 1200
   
VÝJEZD TECHNIKA A DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800
dopravné mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km
   
DERATIZACE: Kč/stanice
potkani - 1 plastová stanice uzamykatelná vč. nástrahy  499
myši - 1 plastová stanice uzamykatelná vč. nástrahy 280
kontrola a servis - doplnění deratizace 1350
+130/nástraha
   
Dezinfekce od 1700
cena za úklid a dezinfekci po zemřelém       od 8 000

Pro přesnou a konečnou cenu volejte +420 725 749 195.

Deratizace štěnic cena

Chápeme, že pro mnoho klientů je při výběru firmy na hubení štěnic důležitá nejen kvalita, ale i cena. Lidé vyhledávají na internetu hesla deratizace štěnic cena nebo štěnice deratizace cena a snaží se najít poskytovatele s nejvhodnější nabídkou. Naše ceny jsou velmi přátelské a rádi vám nabídneme naše služby. 

Deratizace štěnic cena - proč s námi 

Deratizace štěnic cena - ceník 

Deratizace štěnic cena - kde všude pomáháme

Naše služby se nezaměřují pouze na jednotlivce a bytové jednotky. Dezinsekce štěnic, které se někdy říká deratizace štěnic, probíhá i ve větších prostorech a provozovnách. 

Hubení štěnic provádíme také v ubytovacích a stravovacích zařízeních, potravinářských provozech, školách či zdravotnických zařízeních. 

Deratizace štěnic cena - jak to probíhá 

Po prvním zavolání k vám přijde odborník a zhodnotí situaci. Dobré je o přítomnosti štěnic v bytě informovat i své sousedy. Není to povinnost, ale štěnice mohou být vyhubeny i v okolních bytech a nebudou se neustále objevovat a terorizovat obyvatele domu. 

Odborník tedy zhodnotí stav vašeho bytu a případně prohlédne i další okolní byty. Po této kontrole se domluví konkrétní termín a cena za deratizaci. Během této doby se nikam nestěhujte, neboť byste mohli zatáhnout štěnice i na jiná místa. Zůstaňte tedy dál ve své ložnici. 

Před postřikem je třeba neprodyšně utěsnit všechny potraviny a na místě nenecháváte žádná domácí zvířata. Postřik je poté nechat působit 8 hodin a místo po návratu pořádně vyvětrat.

Deratizace štěnic cena - je potřeba postřik opakovat? 

 Ano. Štěnice procházejí několika vývojovými fázemi a je potřeba je usmrtit ve všech fázích jejich cyklu. Odborná likvidace je provádí celkem třikrát po čtrnácti dnech. Cena za deratizaci vám bude sdělena vždy dopředu a to souhrnně za všechny 3 zákroky. Následující dva týdny se pak v bytě nesmí uklízet ani vytírat, aby nedošlo k setření účinné chemické látky. 

Deratizace štěnic cena - jak poznat přítomnost štěnic 

Štěnici těžko uvidíte. Sají hlavně v noci a dne se ukazují pouze v případě, že jsou extrémně přemnoženy. Schovávají se v okolí postele, v matraci, v konstrukci postele, v nočním stolku, pod kobercem či za obrazem. 

Jejich přítomnost poznáte podle trusu, který objevíte na prostěradle nebo v záhybech matrace. Štěnice mají několik vývojových fází a s růstem po sobě nechávají tzv. svlečky, zbytky starého obalu těla. 

Kousnutí od štěnice může vypadat u každého jinak. Někdo reaguje mírně, pouze zarudlou pokožkou a svěděním, někdo může mít silnou reakci, na těle puchýře a bolavá ložiska. Proto nelze shrnout, jak vypadají štípance od štěnice

Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice