Jak se zbavit štěnic

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Jak se zbavit štěnic

Jak se zbavit štěnic? To je první otázka, kterou si člověk položí, pokud zjistí přítomnost tohoto extrémně nepříjemného parazita u sebe doma nebo ve firmě. Deratizace štěnic, které se odborně říká dezinsekce štěnic, se zajišťuje u profesionální firmy. Běžně dostupné prostředky na štěnice nestačí a boj s nimi svépomocí by se vám výrazně prodloužil a v konečném důsledku i prodražil. 

Jak se zbavit štěnic - využijte odbornou pomoc 

Naše firma nabízí kompletní servis s likvidací otravného parazita. Víme, jak se zbavit štěnic a zajistíme vám ty nejlepší služby. Proč využít naši firmu? 

Jak se zbavit štěnic - proč u nás? 

Jak se zbavit štěnic - hubení štěnic 

Jak probíhá hubení štěnic a co pro to musíte udělat vy? Zákazníkům doporučujeme, aby při podezření na výskyt štěnic zachovali klid a především se nestěhovali do jiného pokoje. Štěnice půjdou za vámi a napadená plocha se rozšíří. 

Po návštěvě našeho experta proběhne odborná analýza a budou vybrány vhodné přípravky na parazita. Poté začne likvidace štěnic. V tu chvíli už bude muset být byt či vybrané prostory prázdné. V bytě samozřejmě nezůstávají ani domácí mazlíčci. Přípravek je nutné nechat působit aspoň 8 hodin a poté doporučujeme intenzivní větrání. 

Po likvidaci štěnic dostanete od našich specialistů další tipy ohledně následného fungování v domácnosti. Tyto rady zahrnující další ošetření prostor a dostanete tipy, jak se podobné situaci do budoucna vyvarovat. Nyní už máte větší tušení o tom, jak se zbavit štěnic. 

Jak se zbavit štěnic - kde se mohou nacházet? 

Podle stereotypních představ se štěnice nacházejí pouze v levných hotelech a ubytovnách. Pravdou je, že se mohou objevit i v dokonale uklízených objektech. Dezinsekce štěnic se provádí:

Jak se zbavit štěnic - co musíte vědět? 

Štěnice se schovávají v okolí vaší postele a vylézají v noci. Mohou se skrývat i v nočním stolku nebo za obrazy u postele. Množí se velmi rychle a barvu mají podle svých vývojových fází-od průhledné na začátku až po tmavě hnědou. Většinu lidí při prvním podezření zajímá, jak vypadají štípance od štěnice

Ty ale není snadné odhalit, protože každý člověk reaguje jinak. Kousnutí od štěnice se projevuje zarudnutím pokožky, svěděním a vyrážkou. Dále mohou vznikat různé puchýřky a ložiska. Společným znakem je však to, že kousance se nacházejí blízko u sebe. Štěnice po kousnutí kousek popoleze a znovu se krmí na svém hostiteli. 

Samotné kousnutí v noci neucítíte. V případě podezření na štěnice ihned kontaktujte odborníky, kteří vědí, jak se zbavit štěnic. 

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

Jak se zbavit štěnic 3 Jak se zbavit štěnic4 Jak se zbavit štěnic 5 Jak se zbavit štěnic 6 Jak se zbavit štěnic 7 Jak se zbavit štěnic 8
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice