Kousnutí od štěnice

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Kousnutí od štěnice

Našli jste na sobě kousnutí od štěnice nebo si nejste vůbec jisti, jaký má vyrážka původ a zda se vůbec jedná o kousnutí od štěnice? V tom případě si pročtěte následující řádky pro zjištění, jak vypadají štípance od štěnice, jak se tento parazit chová a proč je nejlepší řešit tento problém s profesionály na hubení štěnic.

Kousnutí od štěnice - jak vypadá štěnice?

Štěnice domácí patří do skupiny ploštic podle svého plochého tvaru těla. Jak vypadá štěnice?  Dorůstá až 8mm. Prochází několika vývojovými fázemi. Je to odolný parazit, který si vytvořil odolnost proti volně dostupným přípravkům na trhu. Pokud se ho chcete zbavit, je likvidace štěnic vhodná z rukou odborníků.

Tělo štěnice je zpočátku průhledné, později se barví do červena až tmavě hněda. Má 3 páry nohou a tykadla. Samičky bývají kulatější, samci mají tělo delší a zakončené špičatějším zadečkem. Po rozmáčknutí štěnice vám zůstane nepříjemný zápach na ruce. Samička štěnice může naklást až 5 vajíček za den, proto se dezinsekce štěnic doporučuje co nejdříve od zjištění problému.

Kousnutí od štěnice - příznaky

Zpočátku není snadné kousnutí od štěnice odhalit. Vypadá velmi podobně, jako kousnutí od komára. Jak vypadají štípance od štěnice? U každého jedince se kousnutí od štěnice může lišit. Někomu se vytvoří svědivá vyrážka po několika hodinách, u někoho to může trvat několik dní.

Kousnutí od štěnice způsobí vyrážku, která postupně zarudne, projevuje se svěděním. Postupně se můžou vytvářet puchýřky a hnisavá ložiska. Hlavně v případě, pokud si dotyčný vyrážku rozškrábe. I když je na začátku těžké najít zdroj vyrážky, tak jedna věc je na kousnutí od štěnice specifická - štěnice při saní popolézají po svém hostiteli a krmí se z blízkého místa. Můžete tak vedle sebe najít tři štípance, což je u komára nepravděpodobné.  

Kousnutí od štěnice - proč hledat pomoc u nás

V případě zjištění výskytu štěnice v bytě je nejlepším řešením co nejdříve oslovit profesionály. Naše firma Deratizace Praha poskytuje kompletní servis dezinsekce hmyzu i deratizace.

Kousnutí od štěnice - jak je objevit

Štěnice se přes den schovávají a na hostitele útočí v noci. Jak kromě kousnutí od štěnice odhalit jejich přítomnost? Tento otravný parazit za sebou nechává trus, který naleznete v blízkosti postele. Dále po něm zůstávají tzn. svlečky, průhledné zbytky z jejich přechodu do další vývojové fáze.

Kousnutí od štěnice - kde všude provádíme likvidaci

Firma Deratizace Praha se specializuje na dezinsekci štěnic, které se někdy nesprávně říká deratizace štěnic, v rozličných objektech.

Přijedeme do vašeho domu či bytu, ale bez problému zvládneme i větší objekty - zdravotnická zařízení, školy, hotely, ubytovny, potravinářské či zemědělské provozy. Naše ceny vás mile překvapí a přistupujeme individuálně ke každému klientovi.

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

 

 
Kousnutí od štěnice 3 Kousnutí od štěnice4 Kousnutí od štěnice 5 Kousnutí od štěnice 6 Kousnutí od štěnice 7 Kousnutí od štěnice 8
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice