Hubení štěnic

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Hubení štěnic s dojezdem do 2 hodin

Hubení štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a patří mezi naše nabízené služby. Je to náročný úkon, který je lepší svěřit do rukou odborníků. Štěnice patří mezi odolné parazity a dokáže se velmi dobře ukrýt. Naše firma Deratizace Praha je připravena i na tuto výzvu a hubení štěnic provádíme rychle, diskrétně a efektivně.

Hubení štěnic - proč u nás?

Jak vyhubit štěnice? A kdy je potřeba profesionál?

Likvidace štěnic je potřebná co nejdříve, než tento parazit začne naplno terorizovat vaši domácnost. Jeho přítomnost se pozná podle kousanců a prozradí ji také výkaly, které můžete najít na matraci, v povlečení a v okolí hostitele. Tedy člověka či domácích mazlíčků.

Štěnice domácí vylézá ze svého úkrytu pouze v noci, ve dne se ukrývá schovaná na tmavých místech. Proto je těžké ji odhalit hned. Kousnutí od štěnice lze také snadno zaměnit s kousnutím od komára. Po kousnutí kůže obvykle reaguje svěděním, otoky až puchýřky. Každý člověk může reagovat jinak.

Přítomnost štěnic - jak ji poznat?

Jak vypadají štípance od štěnice? V mnoha případech je těžké kousanec odhalit hned, protože vypadá jako štípanec od jiného hmyzu. Co je ovšem charakteristické pro štěnice domácí, jsou kousance blízko u sebe. Štěnice při saní krve totiž popolézá a napije se vícekrát vedle sebe.

Pokud vás zajímá, jak vypadá štěnice, tak se jedná o malý plochý hmyz, který patří do skupiny ploštic. Měří od 3mm- 8mm podle fáze vývoje. Barvu může mít průhlednou, po červenou, když se napije krve, až tmavě hnědou. Obvykle se štěnice v bytě usidluje v blízkosti svého hostitele, tedy v okolí postele.

Vyhubení štěnic - jak to bude probíhat?

Před vyhubením štěnic nedoporučujeme, aby klienti měnili místo na spaní, nebo se jakkoliv přemísťovali. Štěnice se přesunou za vámi. Po telefonátu za vámi přijede náš specialista a zhodnotí situaci.

Vybere nejvhodnější postřik na hubení štěnic a další přípravky. V průběhu hubení štěnic nemůžete být v bytě přítomni vy, ani domácí mazlíčci. Přípravek je nutno nechat působit 8 hodin a poté doporučujeme alespoň dvouhodinové intenzivní větrání.

Poté vám naši specialisté dají tipy na další ošetření prostoru a také rady, jak zamezit opakování situace.

Hubení štěnic - kde všude lze provádět

Mnoho lidí si stále myslí, že vyhubení štěnic se provádí pouze v levných ubytovnách nebo špinavých bytech. Situace je taková, že štěnice si můžete dovézt i z luxusní dovolené, dostanou se k vám z trubek ústředního topení, nebo si je přivezete z práce.

Kde hubíme štěnice:

Hubení štěnic - lidé se často ptají (FAQ)

Jak připravit byt na hubení štěnic?

Před hubením štěnic je potřeba vyklidit úložné prostory postelí a pohovek, provzdušnit okolí postelí, ty se totiž při postřiku otáčejí. Ložní prádlo vyprat na 60°C. Sundat obrazy v okolí postele, za nimi se štěnice také často ukrývají. Můžete také vysát a vytřít podlahu, po postřiku se to dva týdny dělat nesmí.

Jak se rychle zbavit štěnic?

Je potřeba si pozvat profesionála, svépomocí se štěnic určitě nezbavíte. Jsou totiž velmi odolné a i za použití profesionálních přípravků, které jsou výrazně silnější než ty volně dostupné, hubení štěnic bývá často obtížné.

Jak rychle se šíří štěnice?

Každá štěnice saje krev přibližně 1x – 2x týdně, po každém nasátí dospělá samice naklade vajíčka, průměrně to pak vychází na 2 - 5 ks vajíček denně. Za celý život štěnice naklade až stovky vajíček.

Jak často kouše štěnice?

Přibližně 1x – 2x týdně, většinou 2 – 3 kousance blízko u sebe. Pokud však kolem sebe štěnice nemá potravu, je schopná bez ní přežít přibližně rok.

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

Hubení štěnic Hubení štěnic 1 Hubení štěnic 2 Hubení štěnic 3 jak vyhubit štěnice? Hubení štěnic 5 jak vyhubit štěnice vyhubení štěnic
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice