Hubení štěnic

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Hubení štěnic s dojezdem do 2 hodin

Hubení štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a patří mezi naše nabízené služby. Je to náročný úkon, který je lepší svěřit do rukou odborníků. Štěnice patří mezi odolné parazity a dokáže se velmi dobře ukrýt. Naše firma Deratizace Praha je připravena i na tuto výzvu a hubení štěnic provádíme rychle, diskrétně a efektivně.

Hubení štěnic - proč u nás?

Jak vyhubit štěnice? A kdy je potřeba profesionál?

Likvidace štěnic je potřebná co nejdříve, než tento parazit začne naplno terorizovat vaši domácnost. Jeho přítomnost se pozná podle kousanců a prozradí ji také výkaly, které můžete najít na matraci, v povlečení a v okolí hostitele. Tedy člověka či domácích mazlíčků.

Štěnice domácí vylézá ze svého úkrytu pouze v noci, ve dne se ukrývá schovaná na tmavých místech. Proto je těžké ji odhalit hned. Kousnutí od štěnice lze také snadno zaměnit s kousnutím od komára. Po kousnutí kůže obvykle reaguje svěděním, otoky až puchýřky. Každý člověk může reagovat jinak.

Přítomnost štěnic - jak ji poznat?

Jak vypadají štípance od štěnice? V mnoha případech je těžké kousanec odhalit hned, protože vypadá jako štípanec od jiného hmyzu. Co je ovšem charakteristické pro štěnice domácí, jsou kousance blízko u sebe. Štěnice při saní krve totiž popolézá a napije se vícekrát vedle sebe.

Pokud vás zajímá, jak vypadá štěnice, tak se jedná o malý plochý hmyz, který patří do skupiny ploštic. Měří od 3mm- 8mm podle fáze vývoje. Barvu může mít průhlednou, po červenou, když se napije krve, až tmavě hnědou. Obvykle se štěnice v bytě usidluje v blízkosti svého hostitele, tedy v okolí postele.

Vyhubení štěnic - jak to bude probíhat?

Před vyhubením štěnic nedoporučujeme, aby klienti měnili místo na spaní, nebo se jakkoliv přemísťovali. Štěnice se přesunou za vámi. Po telefonátu za vámi přijede náš specialista a zhodnotí situaci.

Vybere nejvhodnější postřik na hubení štěnic a další přípravky. V průběhu hubení štěnic nemůžete být v bytě přítomni vy, ani domácí mazlíčci. Přípravek je nutno nechat působit 8 hodin a poté doporučujeme alespoň dvouhodinové intenzivní větrání.

Poté vám naši specialisté dají tipy na další ošetření prostoru a také rady, jak zamezit opakování situace.

Hubení štěnic - kde všude lze provádět

Mnoho lidí si stále myslí, že vyhubení štěnic se provádí pouze v levných ubytovnách nebo špinavých bytech. Situace je taková, že štěnice si můžete dovézt i z luxusní dovolené, dostanou se k vám z trubek ústředního topení, nebo si je přivezete z práce.

Kde hubíme štěnice:

Hubení štěnic Hubení štěnic 1 Hubení štěnic 2 Hubení štěnic 3 jak vyhubit štěnice? Hubení štěnic 5 jak vyhubit štěnice vyhubení štěnic
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
info@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice