Dezinsekce štěnic

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně nabízíme hubení sršňů a vos od 1750 Kč. Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 725 749 195.

Dezinsekce štěnic

Dezinsekce štěnic je odborný název pro hubení štěnic. Tuto službu zajišťuje naše firma Deratizace Praha již 15 let a nabízíme našim klientům ty nejlepší postupy v rámci dezinsekce štěnic. Pokud se ve vašem domě či firmě objeví tito nepříjemní parazité, je na místě kontaktovat odborníky, kteří situaci vyřeší komplexně.

Dezinsekce štěnic - jak je objevit   

Dezinsekci štěnic se někdy neodborně říká i deratizace štěnic, ale průběh je stejný. Klienti se na nás obrací obvykle poté, co na sobě najdou kousnutí od štěnice. To se lehce zaměňuje s kousnutím od komára.

Mnoho lidí zajímá, jak vypadají štípance od štěnice. Na kůži vzniká reakce, která se může lišit individuálně u každého člověka. Příznaky ale spojuje zarudlá pokožka, puchýřky a kousance blízko u sebe. Obvykle se štěnice domácí od svého hostitele napije 3x a kousance naleznete blízko u sebe. Další indicií je, že po štěnici můžete najít výkaly na matraci, v ložním prádle a bezprostřední blízkosti postele. 

Dezinsekce štěnic - jak vypadá štěnice?

Jak vypadá štěnice domácí? Je to plochý parazit. Délka se pohybuje mezi 3-8mm podle vývojového stádia. Barvu může mít od průsvitné, po červenou až tmavě hnědou.

Štěnice nelétají, ale i tak se pohybují rychle lezením. Samice má kulatější tělo, zatímco samci mají tělo zakončené špičatějším zadečkem. Krev sají pouze v noci a přes den jsou ukryté na tmavých a hůře dostupných místech. Proto je těžké jejich přítomnosti identifikovat hned od začátků problémů.

Dezinsekce štěnic - může za štěnice pouze špína?

Štěnice jsou spojeny se špínou, levnými hotely a místy, kde spí větší množství lidí v nehygienických podmínkách. To jsou pouze předsudky. Štěnice si můžete dovézt z luxusního hotelu, kde jste byli na exotické dovolené. Často se tito parazité objevují i ve skladech či veřejných prostorách a lidé si je přenášejí z práce. Pokud bydlíte v paneláku, tak se k vám tento parazit může dostat i prostupy kolem trubek ústředního topení.

Dezinsekce štěnic - proč vyhledat naši firmu

Dezinsekce štěnic - jak to probíhá?

Po kontaktování firmy Deratizace Praha k vám přijde náš odborný pracovník, který zhodnotí situaci. Dokážeme pomoci u vás doma i ve větších provozovnách, jako jsou firmy, sklady, restaurace, školy, ubytovny či restaurační zařízení.

Klientům radíme, aby si uschovali potraviny a předměty, které přicházejí do styku s potravinami, do neprodyšných igelitových pytlů. Dále se musíte připravit na to, že do místnosti po dezinsekci štěnic by neměl nikdo vstupovat alespoň 8 hodin. Poté doporučujeme místnost nechat pořádně vyvětrat alespoň 2 hodiny ve větším průvanu.

Dezinsekce štěnic Dezinsekce štěnic1 Dezinsekce štěnic 2 Dezinsekce štěnic 3 Dezinsekce štěnic 4 Dezinsekce štěnic 5 Dezinsekce štěnic 6
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice