Dezinsekce štěnic

100% garance úspešnosti
Dojezd do 2 hodin - volejte 725 749 195

Aktuálně provádíme dezinsekci štěnic v souvislosti s problémem přemnožení štěnic v západní Evropě.

Dezinsekce štěnic

Dezinsekce štěnic je odborný název pro hubení štěnic. Tuto službu zajišťuje naše firma Deratizace Praha již 15 let a nabízíme našim klientům ty nejlepší postupy v rámci dezinsekce štěnic. Pokud se ve vašem domě či firmě objeví tito nepříjemní parazité, je na místě kontaktovat odborníky, kteří situaci vyřeší komplexně.

Dezinsekce štěnic - jak je objevit   

Dezinsekci štěnic se někdy neodborně říká i deratizace štěnic, ale průběh je stejný. Klienti se na nás obrací obvykle poté, co na sobě najdou kousnutí od štěnice. To se lehce zaměňuje s kousnutím od komára.

Mnoho lidí zajímá, jak vypadají štípance od štěnice. Na kůži vzniká reakce, která se může lišit individuálně u každého člověka. Příznaky ale spojuje zarudlá pokožka, puchýřky a kousance blízko u sebe. Obvykle se štěnice domácí od svého hostitele napije 3x a kousance naleznete blízko u sebe. Další indicií je, že po štěnici můžete najít výkaly na matraci, v ložním prádle a bezprostřední blízkosti postele. 

Dezinsekce štěnic - jak vypadá štěnice?

Jak vypadá štěnice domácí? Je to plochý parazit. Délka se pohybuje mezi 3-8mm podle vývojového stádia. Barvu může mít od průsvitné, po červenou až tmavě hnědou.

Štěnice nelétají, ale i tak se pohybují rychle lezením. Samice má kulatější tělo, zatímco samci mají tělo zakončené špičatějším zadečkem. Krev sají pouze v noci a přes den jsou ukryté na tmavých a hůře dostupných místech. Proto je těžké jejich přítomnosti identifikovat hned od začátků problémů.

Dezinsekce štěnic - může za štěnice pouze špína?

Štěnice jsou spojeny se špínou, levnými hotely a místy, kde spí větší množství lidí v nehygienických podmínkách. To jsou pouze předsudky. Štěnice si můžete dovézt z luxusního hotelu, kde jste byli na exotické dovolené. Často se tito parazité objevují i ve skladech či veřejných prostorách a lidé si je přenášejí z práce. Pokud bydlíte v paneláku, tak se k vám tento parazit může dostat i prostupy kolem trubek ústředního topení.

Dezinsekce štěnic - proč vyhledat naši firmu

Dezinsekce štěnic - jak to probíhá?

Po kontaktování firmy Deratizace Praha k vám přijde náš odborný pracovník, který zhodnotí situaci. Dokážeme pomoci u vás doma i ve větších provozovnách, jako jsou firmy, sklady, restaurace, školy, ubytovny či restaurační zařízení.

Klientům radíme, aby si uschovali potraviny a předměty, které přicházejí do styku s potravinami, do neprodyšných igelitových pytlů. Dále se musíte připravit na to, že do místnosti po dezinsekci štěnic by neměl nikdo vstupovat alespoň 8 hodin. Poté doporučujeme místnost nechat pořádně vyvětrat alespoň 2 hodiny ve větším průvanu.

Naše firma Deratizace Praha nabízí kompletní DDD služby, takže nás můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete provést likvidace vosího hnízda, likvidace sršních hnízd nebo například hubení mravenců.

Dezinsekce štěnic Dezinsekce štěnic 1 Dezinsekce štěnic 2 Dezinsekce štěnic 3 Dezinsekce štěnic 4 Dezinsekce štěnic 5 Dezinsekce štěnic 6
Kontakt

Deratizace Praha
Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

+420 725 749 195
stenice@kf-trans.cz


Nejčastěji vás zajímá

Hubení štěnic Likvidace štěnic Dezinsekce štěnic Kousnutí od štěnice Jak vypadají štípance od štěnice Štěnice domácí Jak vypadá štěnice Jak se zbavit štěnic Larvy a vajíčka štěnic Sprej na štěnice Štěnice v bytě Jak na štěnice